ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ109:35ΠΕΡΣΙΠΟΥΡΑ ΤΖΑΓΙΑΠΟΥΡΑ0-0ΠΣΙΣ ΣΕΜΑΡΑΝΓΚ0-0--ΤΕΛ1X2
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ111:30ΜΙΤΡΑ ΚΟΥΚΑΡ3-0ΣΡΙΒΙΤΖΑΓΙΑ1-0--90+1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ0-0ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ---16'1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΧΙΡΟΣΙΜΑ0-0ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ ---16'1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ0-0ΚΑΣΙΜΑ---16'1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΣΙΜΙΖΟΥ1-0ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ---16'1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:00ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ0-0ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.---19'1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:05ΚΑΣΙΒΑ0-0ΤΟΚΙΟ---15'1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:05ΣΕΝΤΑΙ0-2ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ---15'1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:05ΣΑΠΟΡΟ0-0ΚΑΒΑΣΑΚΙ---16'1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:05ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕ0-0ΤΟΣΟΥ---15'1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:30ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΜΟΝΤΟΣ-ΝΑΓΚΟΓΙΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΣΑΝΓΚΖΟΥ ΣΑΝΓΚΜΟΥ-ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΝΤΑΕΓΚΟΥ-ΠΟΧΑΝΓΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΣΟΥΓΟΝ-ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ.---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΣΕΟΥΛ-ΓΕΟΝΑΜ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC14:00ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ-ΟΥΛΣΑΝ---ΠΡΟΓ1X2
KINA : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑCL14:30ΣΙΤΖΙΑΖΟΥΑΝΓΚ-ΓΙΑΝΜΠΙΑΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ114:30ΠΕΡΣΕΜΠΑΓΙΑ ΣΟΥΡΑΜΠΑΓΙΑ-ΜΕΝΤΑΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΙΝΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚSL14:35ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ-ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΓΕ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΙΝΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚSL14:35ΣΑΝΧΑΙ ΣΕΝΧΟΥΑ-ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΙΝΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚSL14:35ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ-ΧΕΜΠΕΙ ΤΣΑΙΝΑ ΦΟΡΤΣΙΟΥΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΙΝΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚSL14:35ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒΕΡΓΚΡΑΝΤ-ΓΚΟΥΙΤΣΟΟΥ ΤΣΙΤΣΕΝΓΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑSL14:45ΝΙΙΓΚΑΤΑ-ΓΙΑΝΓΚ ΛΑΙΟΝΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑSL15:15ΜΠΡΟΥΝΕΪ-ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΦΡΙΚΗ : ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΩΝ : ΓΚΡΟΥΠ ΑA16:00ΑΝΤΟΥΑΝΑ ΣΤΑΡΣ-ΒΙΤΑ ΚΛΑΜΠ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC18:30ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ-ΒΕΡΟΝΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC19:00ΣΤΟΟΥΚ-ΜΠΟΧΟΥΜ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 1ος ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣQ119:00ΖΕΛΕΖΝΙΤΣΑΡ-ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC19:30ΣΙΟΝ-ΙΝΤΕΡ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC19:30ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ-ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ---ΠΡΟΓ1X2
CHAMPIONS LEAGUE : 1ος ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣQ120:00ΖΡΙΝΣΚΙ ΜΟΣΤΑΡ-ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ---ΠΡΟΓ1X2
CHAMPIONS LEAGUE : 1ος ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣQ120:00ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛ-ΤΟΡΠΕΝΤΟ 2008 ΚΟΥΤΑΙΣΙ---ΠΡΟΓ1X2
CHAMPIONS LEAGUE : 1ος ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣQ120:00ΚΑΡΑΜΠΑΚ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΙΟΥΜΠΛΙΑΝΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC20:00ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ-ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC20:00ΜΠΟΡΝΤΟ-ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC20:30ΝΑΝΤ-ΜΑΡΣΕΙΓ---ΠΡΟΓ1X2
CHAMPIONS LEAGUE : 1ος ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣQ120:45ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ-ΒΑΛΟΥΡ---ΠΡΟΓ1X2
CHAMPIONS LEAGUE : 1ος ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣQ121:00ΣΟΥΤΙΕΣΚΑ ΝΙΚΣΙΤΣ-ΑΣΤΑΝΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC21:30ΜΠΕΤΙΣ-ΜΠΡΑΓΚΑ---ΠΡΟΓ1X2
CHAMPIONS LEAGUE : 1ος ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣQ121:45ΣΕΛΤΙΚ-ΑΛΑΣΚΕΡΤ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ : ΣΥΛΛΟΓΟΙIFC21:45ΜΠΕΡΙ-ΕΒΕΡΤΟΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΚΩΤΙΑ : ΛΙΓΚ ΚΑΠ : ΓΚΡΟΥΠ Γ22:00ΚΟΟΥΒ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ-ΧΑΡΤΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑCL23:50ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ---ΠΡΟΓ1X2
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA01:30ΣΕΑΡΑ-ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑCL02:00ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ-ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA03:45ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ---ΠΡΟΓ1X2